Letadla, svařák a ultimate

Jako každoročně jsme se i letos zúčastnili legendárního HH CUPu ve více než hojném počtu. Na fotbalové hřiště do Kněževsi, které se nachází hned vedle přistávací dráhy ruzyňského letiště, se nás přijelo vydovádět z Plzně celkem dvacet. Jednadvacátý člen posádky byl (a stále je) svými spoluhráči, rodiči a především uječenou sestrou označován za nezdravého jedince, a tak musel s lítostí sledovat všechny zápasy ze střídačky.

Pro HH CUP je už svým způsobem tradiční „bláznivé“ počasí. Jednou sněží, příště fouká, někdy svítí sluníčko a jindy je zima, že by psa nevyhnal. Letos jsme se ale dočkali pouze „obyčejného“ koncoříjnového počasí, teploměr se vyšplhal až na krásných 15 stupňů Celsia a vzhledem k tomu, že pořadatelé si připravili pořádné zásoby svařeného vína, myslím, že můžu téměř s jistotou říct, že zimou nikdo netrpěl. Toť vše ke zprávám o počasí, pokračujme ke zprávám o turnaji.

HH CUP je od samého počátku turnajem pick-upovým, tudíž turnajem, na který se sjedou milovníci ultimate z celé republiky, přičemž všechny týmy jsou náhodně nalosovány, a letos tomu nebylo jinak. Osm různorodých týmů se mezi desátou ranní a šestnáctou odpolední hodinou popralo o pomyslné zlato. A jak to dopadlo pro atrucáky?

DSC03683

Poslední místo se svým týmem obsadili Baru s Mílou, na sedmé příčce se objevil samotný trenér Langi a Barča. Šestí skončili se svými herními parťáky Ivča s Kájou a Jirkou, když je v lítém boji porazil tým silného tria Burizon, Steve a Lucka. Laura se Sárou a Michalem podlehli týmu Johanky a Matěje, který tak obsadil konečné třetí místo. Ve finálovém zápase se utkaly Pája a Zuz s dalším plzeňským triem – Tom, Radek, Řádek. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu pánů a v universe pointu si Tomáš ukázkovou rybičkou doskočil pro turnajové vítězství. Gratulujeme všem třem klukům i celému Bravo týmu, čest poraženým, svařáku a letadlům. A také samozřejmě díky všem, že přijeli a užili si s námi jeden pohodový středeční den!

Nejpozitivnější pro nás je, že čtyři naši nováčci si odbyli svoji turnajovou premiéru a nám nezbývá nic jiného než je pochválit. Johanko, Kájo, Michale, Matěji – jen tak dál! HH CUP nezklamal ani tentokrát a my se těšíme zase za rok!