Členové

Langi #24

Langi

Jan Langmajer

Extrenér a bussines architect v jedné osobě. Hází kalkulačky z okna. Jakmile drží disk v ruce, je jasné, že někdo v zóně bude skórovat. Zarputilý odpůrce aviváží, jehož auto se jmenuje Žába. S železnou pravidelností se představuje jako Honza, přestože mu nikdo neřekne jinak než Langi.

Docházka za poslední 2 měsíce: 71%
Oblíbený hod: horem dolem pravo vlevo … je to jedno

Tom #10

Tom

Tomáš Knížek

Trenér, Cukr. Během své šestileté kariéry stihl nasbírat více zkušeností než kdekdo jiný, do minulého roku byl taktéž velkou oporou juniorského národního týmu. Klidný, rozvážný, samostatný, budoucí zubní laborant. Má doma dvacet kilo cukru a kromě frisbee se už téměř čtrnáct let věnuje skautingu.

Docházka za poslední 2 měsíce: 19%
Oblíbený hod: backhandová dlouhá

Kačí #94

Kačí

Kateřina Kilianová

Sluníčkový motor týmu, který ale umí vyčarovat i pořádnou bouřku. Mladá, nadšená, temperamentní. Když jí přestalo bavit hrát jenom s klukama, rozhodla se, že si pořídí ženský tým. A tak ho teď má a je prej strašně šťastná. Podle některých barvoslepých atrucáků má zelenou flašku. Majitelka bezpočtu gumových kachniček.

Docházka za poslední 2 měsíce: 95%
Oblíbený hod: forehand do zavřený

Steve #33

Steve

Štefan Tučný

Snad jediný člověk na světě, který neslaví Vánoce. Hraje na bicí v trash metalové kapele, vypráví bezkonkurenční historky a po každém tréninku zajde na jedno. Je z nás nejrychlejší a nejvtipnější, snad proto občas zastupuje trenéra.  Forehandy od ucha, tzv. ušáčky, jsou jeho specialitkou. Pes obranář.

Docházka za poslední 2 měsíce: 95%
Oblíbený hod: forehandový banán

Burizon #51

Burizon

Jan Cvalín

Pravděpodobně nejstarší aktivní člen (i přesto má však nejlepší léta před sebou), který vždy rád všem poradí, že mají chytat „na čápa“. Hořčíkový král. Ve hře precizní a velmi přesný. Není to tak dlouho, co si udělal malý výlet na Nový Zéland a pozapomněl se tam na dva měsíce.

Docházka za poslední 2 měsíce: 81%
Oblíbený hod: dlouhý forehandový banán po lajně do zóny, nejlíp na rybu

Dr. Úd #55

Dr. Úd

Jiří Blahout

Náčelník všech náčelníků, předseda všech předsedů, vrchní buzna, diskgolfový mistr republiky. První z dlouhé řady atrucáckých emigrantů.

A básnička na závěr:
Kdo nemá rád zelený stavy, by neměl jíst to máslo tady.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod: forehand na dlouhou

Martin #2

Martin

Martin Fajta

Největší týmový srdcař – neumí hrát na míň jak 200% a na turnaje jezdí zásadně v pátek. Je toho názoru, že „jestli nedáme aspoň pátý místo, tak můžeme příští rok leda cvrnkat kuličky!“. Neohebný. Ve volném čase modeluje dinosaury. Na zdravotní dovolené.

Docházka za poslední 2 měsíce: –
Oblíbený hod: cokoliv, když je to diskem a je jedno, jestli ultimatovým nebo discgolfovým :)

Míla #99

Míla

Milan Mages

Týmový kameraman a správce dresů, který si zakládá téměř na stoprocentní docházce. Miluje pivní závody a s oblibou demoluje tělocvičny i jejich přilehlé okolí (ale už to není, co to bývalo). Nonstop od hlavy až k patě zatejpovaný.

Docházka za poslední 2 měsíce: 100%
Oblíbený hod: over

Barča #11

Barča

Barbora Pražanová

Naše zrzečka a budoucí paní učitelka v jednom. Milá, hodná, usměvavá. V poli dokáže neuvěřitelné, uteče většině kluků a vyloví ze vzduchu kdejaký (pro ostatní nevylovitelný) disk. Nebojí se rýmičky ani zlomené ruky, hraje prostě pořád. Hlavní opora ženského týmu. Občas po ní chtějí v hospodě občanku.

Docházka za poslední 2 měsíce: 62%
Oblíbený hod: backhand – nenávidím forehand :)

Ráďa #12

Ráďa

Radek Čermák

Další týmový technik. Leze po horách i po horolezeckých stěnách a prostopoval (nejenom) celou Evropu. Věčný cynik s děravýma rukama a efektníma doskokama do zóny. Podivně často jeho věty začínají já vím, ALE…

Docházka za poslední 2 měsíce: 95%
Oblíbený hod: forehandový banán

Baru #90

Baru

Barbora Kilianová

Malá, důležitá. Nekompromisní vyjednávací techniky. Pár měsíců držela titul nejmladší hráčky ultimate, v současnosti pravděpodobně obsazuje druhé místo. Nebojí se soubojů s hráči, kteří jsou (i více než) dvojnásob vyšší než ona. Týmová kuchařinka, která se asi nikdy nezbaví nálepky „mladší Kačí“. Když se jí zrovna chce běhat, tak je setsakramentsky rychlá.

Docházka za poslední 2 měsíce: 57%
Oblíbený hod:

Laura #97

Laura

Laura Löwy

Pubescent všech pubescentů. Hyperaktivní, otravná, nejmladší, usměvavá. Prostě týmový miláček. Při házení s oblibou kouká do země, trénuje rybičky a umí flirtovat ve všech jazycích. Ráda se tulí, její dva nejlepší kamarádi se jmenujou Pepa a Alex a občas je to prostě lososovatej losos. Přiložená fotka plně odpovídá charakteru.

Docházka za poslední 2 měsíce: 57%
Oblíbený hod:

Ivča #88

Ivča

Ivana Sartoriusová

Nazdar bejku, zdárek párek, čauky mňauky, nazdar bazar. Maturantka s červenou hlavou a nakřáplým hlasem. V obraně jako buldok, s neuvěřitelným zápalem pro hru. Trošku drzá, trošku stydlivá, hodně soutěživá. Členka gangu borců.

Docházka za poslední 2 měsíce: 87%
Oblíbený hod:

Sára

Sára

Sára Prokopová

Toastový mistr s velkými očisky. Na-dě-lá-me po-vid-la. Specialistka na tzv. „obouruční forehand“, která má místo vlasů lví hřívu. Usměvavá držtička. Denní spotřeba banánů: vysoce nadprůměrná.

Docházka za poslední 2 měsíce: 61%
Oblíbený hod:

Janča #91

Janča

Jana Reitlová

Ukecaná, ukecaná, ukecaná. Bez jejího psího miláčka ji nepotkáte. Trénuje v sukýnce, odmítá pokrčovat kolena při pivotování a má tetování na zádech. Výběrčí daní, správce trezoru a týmové pokladny. Důležitý článek ženského týmu.

Docházka za poslední 2 měsíce: 57%
Oblíbený hod: forehand

Ondra #95

Ondra

Ondřej Kindl

Cigáro nedá z ruky, přesto mu ale plíce slouží docela dobře, neb je to jeden z nejrychlejších atrucáků. Poznávací znamení – rovnej kšilt a piercing. Studuje jazyky, umí hodit do placu nejvíc zabijáckou hlášku a excelentně paroduje běžící Kačí. Steveův spolubydlící.

Docházka za poslední 2 měsíce: 70%
Oblíbený hod:

Lucka

Velká Lucka

Lucie Černíková

Velká Lucka, z malejch nejrozumnější. Budoucí handlerka s luxusníma dlouhejma. Jednou prý sepíše kompletní mapu se všema mekáčema v republice. Kdo to první cítí, z toho se to řítí.

Docházka za poslední 2 měsíce: 65%
Oblíbený hod:

Lucka

Malá Lucka

Lucie Baslová

Malá Lucka, která kvůli frisbee nechala baletění. Tichá voda břehy mele, neb na každém tréninku maká na 120% a ono to je – světe div se – opravdu poznat, že se nefláká. Miluje Japonsko a pro čokoládu by zabíjela.

Docházka za poslední 2 měsíce: 65%
Oblíbený hod:

Káťa #14

Káťa

Kateřina Langová

Naše soukromá účtárnička a zároveň taktéž atrucácká stará páka. S nadšením se přidala k mladému ženskému týmu, handluje o sto šest a je na nás chvílema fakt hrdá. Buď pozitivní…!

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod:

Petr

Petr

Petr Matoušek

Dvoumetrovej ajťák, kterej má sakra dlouhý ruce a málokterej disk neubrání. Taťka Šmoula s brejlema a soustředěným výrazem.

Docházka za poslední 2 měsíce: 65%
Oblíbený hod:

Radek #4

Radek

Radek Fajfr

Ten, jenž si nechá patentovat nejgeniálnější nápad složité frisbee evoluce – kapsičku na disk – a pochopitelně s ní udělá díru do světa. Exfotbalista, majitel pana Hnědky a dalších plyšáků s creepy osobnostmi. „Stooling, one, two, three…“

Docházka za poslední 2 měsíce: 36%
Oblíbený hod: podhozený backhand

Kubajs #85

Kubajs

Jakub Kopřiva

Známý také jako Kopr. Další emigrant, v současné době trénující za pražské PD. Spoluautor legendárního obrazce z toaletního papíru a náš soukromý statistický guru. A co si budem nalhávat – sou to všichni jakoby prostě čůrácí.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod: forehandovej vyplouvák

Mattas #21

Mattas

Martin Zeman

Blázen (letec) na svobodě. Za žádných okolností nenechá spadnout disk na zem. Absolutně za žádných. I když to znamená, že si přitom minimálně srazí vaz. Má hlavní zásluhu na realizaci projektu „atrucácké dresy“. Budějovický emigrant, v současné době na zdravotní dovolené.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod: diskem

Spalík #9

Spalík

Martin Spal

Jeden z mála nezletilých atrucáků, věčně dobře naladěný. Podle herních výkonů během minulé halové sezóny to vypadalo, že bral nějaké speciální lekce létání od Mattase. Majálesový agent a budoucí voják z povolání. Gramatický kouzelník s bolavým tříslem.

Docházka za poslední 2 měsíce: 71%
Oblíbený hod: over

Jirka #37

Jiří

Jiří Hellus

Pokladník a USK mentor, který se s nadšením věnuje nováčkům – radí, pomáhá – a ono se to vyplácí, jelikož jich do Atrucu už přitáhnul solidní kopu. Bývalý plavec, věčně stojící v opozici. Miluje večeře o více jak pěti chodech. V současné době plně vytížen rodičovskými povinnostmi.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod: forehandový banán do zavřený, jen mírně sekeroidní

Corry #19

Corry

Tomáš Korima

Šílený koloběžkář s nezapomenutelnou bradkou, kterýžto si libuje v hlášení a následném „play on“. Často ho potkáte v bazénu, nejlépe však v doprovodu krásné – růžové – destičky. Malý, rychlý, nepředvídatelný. Zabíjí koťátka.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod: forehandový banán na opičáka běžícího k disku, backhandový break z rychlého pivotu

Zuz #12

Zuz

Zuzana Žatečková

Co je malý, to je hezký a o Babi to platí dvojnásob. Blázínek s proříznutou pusou, kamarádka všech. Miluje nakupování, nebojí se vyrazit na open a na hřišti si vystačí s forehandem. Tohoto času bydlící ve slovinské Lublani.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod: forehand

Luky #13

Luky

Lukáš Houška

Princezna. Expert na neobvyklé hody, neustále zraněný. Na míle daleko poznatelný podle věty: Někdo v sobotu na diskgolf?

Docházka za poslední 2 měsíce: 5%
Oblíbený hod: spinie :)

Evex #22

Evex

Eva Kostnerová

Mamina sedmileté Jůlinky, půlročního Bertíka i celého Atrucu. Nejhorlivější zastánce týmové vlajky. Akční, potetovaná, praštěná.

Docházka za poslední 2 měsíce: 48%
Oblíbený hod: hrábě – jeden hází a celá lajna běží do zóny

Ewyna #8

Ewyna

Eva Bradová

Ženská, která chlapům rozumí. Exházenkářka. Bez kšiltu a crazy účesu nedá ani ránu, neuvěřitelně rychlá. Doma má dvě úžasné blonďaté capartice – Barunku a Majdu.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod:

Uzda #53

Uzda

Ondřej Lukáš

Poet patřící mezi atrucácké staré páky. Správce prodlužek a dvou roztrojek. Když si zrovna nehraje na zodpovědného otce (syn Filípek, modrooký), vytváří společně s mladšími spoluhráči zajímavé obrazce z toaletního papíru.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod: vysoký podhozený forhend

Pája #7

Pája

Pavlína Červenková

Nadaná houslistka s bolavým kolínkem, která umí bezkonkurenční kremrole. Dříč. S oblibou si vyslechne kdejaký životní příběh a pak nad námi zakroutí hlavou a řekne: Ty seš ale hloupej! Sňídaňový šéf a hlavně – maminka malého Jonáška.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod: příliš rychlý forehand, nebo over!

Mára #3

Mára

Marek Toman

Poznávací znamení? – dva metry a kšiltovka. Zdatný lyžař. V současné době pilně pracuje na baráčku, taťka na plný úvazek.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod: boží hod vánoční

Zdenička #88

Zdenička

Zdeňka Kostková

Diskgolfová mistryně republiky, která je v Atrucu téměř od samého začátku. Dvě věty patří ke Zdeničce naprosto neodmyslitelně: Zdááár kamarádíčkové… a Tak podívejte se, přátelé…

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod:

Kája

Kája

Karel Ringelhan

Tak tohohle člověka bránit nechcete, věřte mi. Malý a setskramentsky rychlý. Stará páka, táta čtyř dětí.

Docházka za poslední 2 měsíce: 0%
Oblíbený hod: forehand ostrý, řízný, jako břitva

Janča #18

Janča

Jana Šmídová

Naplavenina z Hradce, která ví, že lepší adoptivní tým než Atruc nenajde nikde na světě. Pohodová, vysmátá, bláznivá. Ex-juniorka a medička v jednom.

Docházka za poslední 2 měsíce: 29%
Oblíbený hod: forehand – banán