První, druhá, třetí liga v Plzni

V termínu 6. a 7. 1. jsme znovu po roce pořádali halové mistrovství republiky v kategorii mixed. Letos nám přibyla i 3. liga a celkem v Plzni bojovalo 20 celků, které postavily dohromady 32 týmů. Rekordmanem byli českobudějovičtí 3SB, kteří přivezli 33 hráčů rozdělených do tří týmů.

První a druhá liga se hrála v halách Sportovního areálu TJ Lokomotiva Plzeň na Slovanech. Z deseti týmů bojujících o titul mistra republiky se nejvíce dařilo celku Chupacabras ze Žďáru nad Sázavou, který v napínavém finále porazil trpělivou hrou tým 3SB A. Zápas o 3. místo ovládli Left Overs z Brna.

V druhé lize se představil i náš A-tým, který po výborném sobotním výkonu a velmi nadějném prvním místě ve skupině v těsném souboji podlehl ve čtvrtfinále olomouckému Frkotu a nakonec obsadil osmé místo. Vítězem druhé ligy se stal tým Prague Devils B, který ve finále udolal 3SB B. Třetí místo obsadila Kulatá Šachovnice z Hradce Králové.

Týmy z 3. ligy soupeřily v hale Západočeské univerzity na Borech. Stejně jako „áčko“ vyhrál náš B-tým skupinu. Ve čtvrtfinále se mu dařilo lépe a nakonec vybojoval třetí příčku. Koncovku vyrovnaného finále zvládl lépe tým U.F.O. z Brna, který nakonec porazil semifinálového přemožitele našeho týmu, Žalymádu z Jilemnice.

Atrofované ruce A včetně organizátorů

Celkové výsledky:
1.liga:
1. Chupacabras
2. 3SB A
3. Left Overs
4. Prague Devils A
5. F.U.J. A
6. Pražská 7 A
7. Žlutá Zimnice
8. Terrible Monkeys
9. PeaceEgg
10. Trubky
SOTG: Terrible Monkeys

Atrofované ruce B i s posilami z Björnu

2. liga:
1. Prague Devils B
2. 3SB B
3. Kulatá šachovnice
4. Frkot
5. Žlutá Zimnice B
6. Chlupatá žába
7. Left Overs B
8. Atrofované ruce A
9. 3SB C
10. Rainbow Banana
SOTG: Kulatá Šachovnice

3. liga:
1. U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands)
2. Žalymáda
3. Atrofované ruce B
4. Létající kapři
5. Dream Team
6. BUFU
7. jElita
8. SK Sporting Příbram
9. F.U.J. B
10. Terrible Monkeys B
11. PeaceEgg B
12. Pražská 7 B
SOTG: Dream Team