Výsledky

2018

Datum Turnaj Místo Umístění Typ Formát Sestava
6. - 7. 1. 2. liga HMČR Mixed Plzeň 8/10 mixed indoor Týna, Lucka, Kája, Ivča,
Luky H., Steve, Schwobi, Špeky, Tom Novotný
6. - 7. 1. 3. liga HMČR Mixed Plzeň 3/12 mixed indoor Laura, Nelča, Barča (Björn), Péťa (Bjorn)
Honza, Ráďa, Řádek, Kuba, Kubik, Mára, Matouš

2016

Datum Turnaj Místo Umístění Typ Formát Sestava
27. - 28.2 I. liga HMČR Brno 8/10 women indoor Káťa, Kačí, Baru, Ivča, Sára, Luc, Lucka, Laura, Skája
27. - 28.2 II. liga HMČR Bohumín 2/11 open indoor Honza, Mára, Tom, Luky, Lukáš, Steve, Ráďa, Míla, Ondra
13. - 14.2. kvalifikace na HMČR Hradec Králové kvalifikováno 3/8 & 8/8 women indoor Káťa, Barča, Kačí, Baru, Laura, Sára, Ivča, Lucka, Luc, Anička, Fufík, Evička, Pája, Verča, Péťa, Zuz
13. - 14.2. kvalifikace na HMČR Hradec Králové nekvalifikováno 9/12 open indoor Honza, Steve, Řádek, Ráďa, Míla, Luky, Lukáš, Čtečka, Ondra, Matěj
30. - 31.1 Rainbow Winter Bohumín 2/7 & 3/7 women indoor Káťa, Kačí, Baru, Ivča, Sára, Laura, Luc, Lucka, Verča, Evička, Péťa
10. - 11. 1. HMČR Mix Plzeň 10/10 mixed indoor Langi, Tom, Steve, Ráďa, Řádek, Mára, Luky, Bára, Kačí, Baru, Ivča, Luc, Káťa
10. - 11. 1. 2. liga HMČR Mix Plzeň 14/14 mixed indoor Úd, Jirka, Míla, Čtečka, Štěpán, Ondra, Laura, Sára, Lucka, Verča, Skája, Matěj
3.1. Partie Králů Hradec Králové 10/12 mixed indoor Káťa, Jirka, Tom, Luky, Steve, Ráďa, Kačí, Baru, Ivča, Luc

2015

Datum Turnaj Místo Umístění Typ Formát Sestava
12. - 13.12. kvalifikace HMČR Ždár nad Sázavou kvalifikováno
3/12
mixed indoor Káťa, Honza, Luky, Řádek, Steve, Mára, Ráďa, Bára, Kačí, Ivča, Baru, Luc
28. - 29.11. Juniorské HMČR Čelákovice 12/13 mixed indoor Kačí, Míla, Baru, Laura, Lucka, Oliver, Verča, Michal, Ondra, Kryštof, Matěj
22.11. 1. hala Praha 9/10 women indoor Káťa, Bára, Kačí, Baru, Ivča, Sára, Luc, Lucka, Laura,Verča, Skája, Evička, Péťa, Anička
21.11. 1. hala Praha 9/10 open indoor Honza. Luky, Steve, Ráďa, Lukáš, Míla, Čtečka, Matěj, Matěj, Kryštof
28.10. HH Cup Knězeves mixed outdoor Burizon, Honza, Kubajs, Jirka, Tom, Řádek, Pája, Ráďa, Steve, Bára, Kačí, Míla, Baru, Ivča, Sára, Laura, Skája, Luc, Michal, Matěj
12. - 13.9. MČR České Budějovice 10/10 mixed outdoor Káťa, Honza, Tom, Luky, Řádek, Ráďa, Steve, Bára, Lukáš, Míla, Laura, Ivča, Luc, Lucka, Kačí, Baru
29. - 30. 8. Olgoj chorchoj Trophy Plzeň 5/6 & 6/6 mixed beach Káťa, Honza, Martin, Luky, Řádek, Ráďa, Jirka, Tom, Steve, Evex, Pája, Lukáš, Janča, Míla, Laura, Ivča, Luc, Lucka, Matěj
22. - 23. 8. kvalifikace na MČR mix Hronov kvalifikováno
4/10
mixed outdoor Burizon, Káťa, Honza, Jirka, Pája, Mára, Steve, Řádek, Ráďa, Luky, Kačí, Míla, Baru, Ivča, Lucka, Tom, Bára
4. - 5. 7. AtruCUP 2015 Losiná u Plzně 10/12 mixed outdoor Káťa, Honza, Martin, Jirka, Pája, Evex, Jana, Kačí, Baru, Sára, Laura, Míla, Steve, Ráďa, Řádek, Mára, Kubajs
20. - 21. 6. MČR Písek 11/12 open outdoor Burizon, Honza, Luky, Tom, Jirka, Steve, Řádek, Ráďa, Míla, Petr, Ondra, Pavel
20. - 21. 6. MČR Písek 9/9 women outdoor Kačí, Káťa, Bára, Evex, Baru, Lucka, Luc, Johanka, Ivča, Pája, Laura
9. - 10. 5. kvalifikace na MČR Malšice kvalifikováno
9/12
open outdoor Burizon, Honza, Steve, Tom, Ráda, Řádek, Míla, Petr, Luky, Pavel, Jirka, Ondra, Mára
9. - 10. 5. kvalifikace na MČR Malšice kvalifikováno
8/9
women outdoor Kačí, Káťa, Evex, Bára, Baru, Jana, Lucka, Luc, Johanka, Ivča, Sára,
1. - 3. 5. Chrast Chrast u Chrudimi 11/12 mixed outdoor Steve, Ráďa, Káťa, Míla, Laura, Dalík, Sára, Evex, Ewyna, Jeff, Ruda, Zdenička
28. 3. III. Fujárna Praha 2/10 mixed indoor Radek, Steve, Ráďa, Kačí, Míla, Baru, Laura, Mates, Ivča, Lucka, Ondra, Petr
28. 2. - 1. 3. I. liga HMČR Brno 10/10 women indoor Káťa, Barča, Kačí, Jana, Baru, Laura, Ivča, Sára, Lucka, Luc
21. - 22. 2. II. liga HMČR Dolní Cerekev 3/9 open indoor Langi, Tom, Steve, Luky, Ráďa, Míla, Mates, Kačí
14. - 15. 2. kvalifikace na HMČR Hradec Králové kvalifikováno
5/8
women indoor Káťa, Barča, Kačí, Jana, Baru, Laura, Sára, Ivča, Lucka
14. - 15. 2. kvalifikace na HMČR Hradec Králové nekvalifikováno
7/11
open indoor Burizon, Langi, Úd, Mára, Tom, Steve, Ráďa, Míla, Luky, Mates
21. 1. II. Fujárna Praha 7/10 mixed indoor Tom, Radek, Steve, Ráďa, Kačí, Míla, Johanka, Baru, Ivča
10. - 11. 1. HMČR Mix Plzeň 3/12 mixed indoor Martin, Langi, Tom, Steve, Ráďa, Barča, Kačí, Míla, Jana, Baru, Ivča, Vendy, Mates

2014

Datum Turnaj Místo Umístění Typ Formát Sestava
13. - 14. 12. kvalifikace mix Žďár nad Sázavou nekvalifikováno
6/12
mixed indoor Martin, Burizon, Langi, Steve, Ráďa, Barča, Kačí, Míla, Jana, Baru, Laura,
23. 11. 1. PD hala Praha 9/10 women indoor Káťa, Barča, Kačí, Jana, Baru, Laura, Vendy, Lucka, Luc, Hanka, Ivča
22. 11. 1. PD hala Praha 4/10 open indoor Martin, Burizon, Langi, Úd, Kubajs, Tom, Steve, Ráďa, Luky, Míla
8. 11. Fujárna Praha 5/10 mixed indoor Tom, Steve, Ráďa, Luky, Kačí, Míla, Baru, Laura, Vendy, Mates, Sára
30. - 31. 8. Olgoj chorchoj Plzeň 1/8 & 4/8 mixed beach Martin, Burizon, Langi, Úd, Uzda, Kubajs, Jirka, Tom, Radek, Steve, Ráďa, Barča, Kačí, Míla, Jana, Baru, Janča, Luky
23. - 24. 8. kvalifikace mix Prosetín nekvalifikováno
7/12
mixed outdoor Martin, Langi, Radek, Steve, Ráďa, Barča, Kačí, Míla, Jana, Baru
5. - 6. 7. AtruCUP Losiná u Plzně 6/12 & 11/12 mixed outdoor Martin, Burizon, Langi, Uzda, Úd, Zuz, jirka, Radek, Steve, Ráďa, Luky, Kačí, Míla, Barča, Janča, Jana, Baru
3. - 4. 5. Chrast Chrast u Chrudimi 11/14 open outdoor Ewyna, Káťa, Zdenka, Úd, Jirka, Ráďa, Steve, Kačí, Míla, Jeff, Ruda
26. - 27. 4. SandSplash Baden bei Wien 7/16 mixed beach Martin, Burizon, Úd, Radu, Zuz, Kubajs, Jirka, Radek, Kačí, Míla,
8. - 9. 3. Yellow Submarine Plzeň 11/20 mixed indoor Martin, Langi, Zuz, Kubajs, Jirka, Corry, Spalík, Janča, Kačí, Míla, Eliška
22. - 23. 2. 2. liga MČR Dolní Cerekev 4/10 open indoor Martin, Burizon, Langi, Kubajs, Corry, Kačí, Míla
8. - 9. 2. kvalifikace na MČR Hradec Králové nekvalifikováno
8/11
open indoor Martin, Burizon, Zdeňka, Mára, Kubajs, Radek, Corry, Mattas, Spalík, Kačí, Míla
11. - 12. 1. 2. liga MČR Plzeň 6/12 mixed indoor Martin, Langi, Zdeňka, Mára, Zuz, Jirka, Mattas, Husy, Bára, Kačí, Míla, Jana

2013

Datum Turnaj Místo Umístění Typ Formát Sestava
14. - 15. 12. kvalifikace na MČR Žďár nad Sázavou nekvalifikováno
6/12
mixed indoor Martin, Langi, Ewyna, Zdeňka, Úd, Uzda, Zuz, Kubajs, Jirka, Mattas, Steve, Kačí
23. 11. 1. PD hala Praha 4/10 open indoor Martin, Langi, Ewyna, Kubajs, Jirka, Tom, Radek, Mattas, Spalík, Kačí
7. - 8. 9. Olgoj chorchoj Plzeň 4/8 & 7/8 mixed beach Martin, Káťa, Burizon, Langi, Evex, Ewyna, Úd, Uzda, Jirka, Tom, Fazole, Corry, Mattas, Husy, Janča, Kačí
31. 8. - 1. 9. kvalifikace na MČR Havlíčkův Brod nekvalifikováno
9/11
mixed outdoor Martin, Káťa, Burizon, Langi, Evex, Zdeňka, Uzda, Kubajs, Jirka, Tom, Mattas, Bára, Kačí
6. - 7. 7. AtruCUP Losiná 8/12 mixed outdoor Martin, Káťa, Burizon, Langi, Evex, Ewyna, Zdeňka, Úd, Uzda, Zuz, Kubajs, Jirka, Mariana, Radek, Corry, Mattas, Janča
22. - 23. 6. MČR Písek 10/10 open outdoor Martin, Burizon, Ewyna, Zdeňka, Úd, Uzda, Kubajs, Jirka, Tom, Mattas, Steve, Husy, Spalík, Radek Č., Janča
3. - 5. 5. Chrast Chrast 7/13 mixed outdoor Káťa, Langi, Evex, Ewyna, Úd, Zuz, Tom, Mattas
27. - 28. 4. SandSplash Baden 3/12 mixed beach Burizon, Langi, Evex, Úd, Kubajs, Mariana, Mattas
20. - 21. 4. kvalifikace na MČR Havlíčkův Brod kvalifikováno open outdoor Martin, Burizon, Úd, Mára, Kubajs, Jirka, Tom, Mattas, Spalík
2. - 3. 3. Yellow Submarine Plzeň mixed indoor Martin, Burizon, Langi, Evex, Zuz, Kubajs, Jirka, Mattas, Husy, Spalík, Radek Č.
23. - 24. 2. MČR Brno 13/13 women indoor Káťa, Zdeňka, Zuz, Lucie, Mariana
23. - 24. 2. MČR Brno 8/10 open indoor Martin, Burizon, Langi, Úd, Uzda, Mára, Kubajs, Tom, Mattas
17. 2. Medium Chill Praha indoor Zuz, Jirka, Corry, Husy, Spalík
9. - 10. 2. MČR Plzeň 10/10 mixed indoor Martin, Káťa, Langi, Ewyna, Zdeňka, Úd, Uzda, Mára, Zuz, Kubajs, Jirka, Tom, Lucie, Mariana, Pája, Mattas
19. - 20. 1. kvalifikace na MČR Dolní Cerekev kvalifikováno open indoor Martin, Burizon, Langi, Úd, Uzda, Kubajs, Tom, Mattas
12. 1. FUJárna Praha indoor Burizon, Langi, Zuz, Kubajs, Mariana, Mattas, Husy, Radek Č.
6. 1. First Chill Praha indoor Martin, Zuz, Kubajs, Jirka, Lucie, Mariana, Mattas, Pája

2012

Datum Turnaj Místo Umístění Typ Formát Sestava
15. - 16. 12. kvalifikace na MČR Hradec Králové kvalifikováno mixed indoor Martin, Káťa, Burizon, Langi, Ewyna, Zdeňka, Úd, Zuz, Kubajs, Jirka, Pája, Mattas
24. 11. 1. PD hala Praha women indoor Káťa, Evex, Ewyna, Zdeňka, Zuz, Lucie, Mariana, Pája, Markéta
20. - 21. 10. České Kimle Slatiňany mixed outdoor Martin, Langi, Úd, Zuz, Kubajs, Jirka, Tom, Radek, Pája, Mattas
8. - 9. 9. MČR České Budějovice 9/19 mixed outdoor Martin, Langi, Ewyna, Zdeňka, Úd, Kujabs, Jirka, Tom, Mariana, Radek, Pája, Mattas
25. - 26. 8. Olgoj chorchoj Plzeň 6/8 mixed beach Martin, Evex, Ewyna, Úd, Uzda, Mára, Zuz, Kubajs, Tom, Lucie, Mariana, Corry, Mattas
7. - 8. 7. AtruCUP Losiná 4/12 mixed outdoor Martin, Burizon, Evex, Káťa, Úd, Uzda, Zuz, Kubajs, Mattas, martinr
23. - 24. 6. MČR Prosetín 11/11 open outdoor Langi, Zuz, Kubajs, Jirka, Mariana, Fazole, Mattas
12. - 13. 5. 2. kvalifikace na MČR Malšice kvalifikováno open outdoor Martin, Burizon, Úd, Uzda, Mára, Tom, Fazole
5. - 6. 5. Chrast Chrast open outdoor Evex, Zdeňka, Úd,Mára, Zuz, Kubajs
3. - 4. 3. Yellow Submarine Plzeň 22/24 mixed indoor Martin, Káťa, Langi, Zuz, Kubajs, Lenka, Jirka, Radek, Pája, Corry
7. - 8. 1. kvalifikace na MČR Dolní Cerekev nekvalifikováno open indoor Martin, Burizon, Langi, Zuz, Kubajs, Tom

2011

Datum Turnaj Místo Umístění Typ Formát Sestava
17. 12. kvalifikace na MČR Brandýs nad Labem nekvalifikováno mixed indoor Martin, Káťa, Burizon, Ewyna, Zdeňka, Úd, Uzda, Zuz, Kubajs, Jirka, Tom, Radek, Pája, Corry
26. 11. 1. PD hala Praha open indoor Martin, Káťa, Burizon, Evex, Úd, Uzda, Mára, Zuz, Kubajs, Jirka, Pája
10. 9. - 11. 9. Olgoj chorchoj Plzeň 6/8 mixed beach Martin, Káťa, Langi, Evex, Ewyna, Zdeňka, Úd, Uzda, Mára, Zuz, Kubajs, Jirka, Tom, Lucie, Mariana
3. 9. - 4. 9. MČR České Budějovice 8/14 mixed outdoor Burizon, Zdeňka, Úd, Uzda, Mára, Zuz, Kubajs, Jirka, Tom, Lucie, Mariana, Fazole
2. 7. - 3. 7. AtruCUP Losiná 8/10 mixed outdoor Langi, Evex, Zdeňka, Úd, Mára, Zuz, Kubajs, Tom, Luky, Mariana, Cvalda
25. 6. - 26. 6. MČR Písek 10/11 open outdoor Burizon, Úd, Uzda, Mára, Kubajs, Jirka, Honza, Tom, Luky, Cvalda
4. 6. - 5. 6. Fun Factory for Frisbee Blšany 7/8 mixed outdoor Burizon, Úd, Kubajs, Jirka, Lucie, Mariana
21. 5. - 22. 5. 2. kvalifikace na MČR Havlíčkův Brod kvalifikováno open outdoor Martin, Burizon, Uzda, Kubajs, Jirka, Tom, Luky, Fazole
7. 5. - 8. 5. Chrast Chrast 12/16 open outdoor Martin, Evex, Ewyna, Zdeňka, Úd, Zuz, Kubajs, Vavry
16. 4. - 17. 4. 1. kvalifikace na MČR Malšice kvalifikováno open outdoor Burizon, Úd, Uzda, Kája, Kubajs, Jirka, Honza, Tom, Luky
16. 4. - 17. 4. 1. kvalifikace na MČR Malšice kvalifikováno women outdoor Evex, Zuz, Lenka, Lucie, Mariana
5. 3. - 6. 3. Yellow Submarine Plzeň 16/17 mixed indoor Kubajs, Lenka, Jirka, Lenkas, Tom, Lucie, Mariana, Cvalda
12. 2. - 13. 2. MČR Brno 13/14 open indoor Martin, Burizon, Úd, Uzda, Mára, Kubajs, Honza, Cvalda
12. 2. - 13. 2. MČR Brno 9/9 women indoor Evex, Zdeňka, Zuz, Lenka, Lenkas, Lucie, Markéta
29. 1. - 30. 1. MČR Plzeň 9/10 mixed indoor Burizon, Langi, Evex, Úd, Uzda, Mára, Kája, Zuz, Lenka, Jirka, Tom, Luky, Lucie, Mariana, Markéta
22. 1. - 23. 1. Prague Winter Praha 13/16 mixed indoor Martin, Burizon, Úd, Kája, Kubajs, Honza, Tom, Luky, Lucie